Šance Růžovka

Šance-Růžovka

Stejně jako každý rok, tak i letos se na naší škole pořádala akce s názvem Šance Růžovka, která proběhla ve středu 14. 11. 2018. Byly osloveny školy v Teplickém okrese, aby prezentovaly nejen svou školu, ale především své obory, které otevírají ve školním roce 2019-2020. Na tuto školní akci byli pozváni i zákonní zástupci našich žáků, kterým tato akce mohla dopomoci lépe se se svými dětmi rozhodnout o budoucí střední škole. Všichni měli možnost vyslechnout prezentace jednotlivých škol, mohli konzultovat s nimi své dotazy, popřípadě se domluvit na osobní návštěvě konkrétní školy. Akce se zúčastnily tyto oslovené školy: SŠ obchodu a služeb Teplice, SŠ stavební Teplice, Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice, Gymnázium a SPŠ Duchcov, VOŠ a SŠ zdravotnická Ústí nad Labem. Žáci ocenili nejvíce prezentaci SŠ Hotelové, která svou školu prezentovala s praktickou předváděcí nabídkou. Všem zúčastněným školám děkujeme za jejich prezentaci a příjemnou dlouhodobou spolupráci s námi a těšíme se na další školní rok. Jen škoda, že o tuto akci neprojevili zájem ti, kterých se to nejvíc týká a to rodiče. Návštěva rodičů jednoho žáka byla pro nás opětovným zklamáním a budeme doufat, že v příštím roce bude zájem ze strany rodičů větší.

Mgr.Monika Nodžáková