
Dne 4. června se žáci 3. ročníku zúčastnili soutěže Dopraváček v Novosedlicích. Na dopravní hřiště jsme se vypravili po vlastní ose, a to přímo na kolech.
Soutěž se skládala z pěti částí. Děti během nich předvedly nejen své dovednosti v jízdě na kole, ale uplatnily také znalosti první pomoci a předpisů silničního provozu. Odměnou za jejich snahu jim bylo krásné 7. místo z celkem 19 družstev. Všichni jsme si tento den náramně užili a domů si odvezli skvělé zážitky.
Naše velké poděkování patří organizátorům soutěže za skvělou přípravu, hladký průběh celé akce a perfektní zázemí, které pro děti na dopravním hřišti vytvořili.
více fotografií najdete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/15539743#check-duplicates