Chřibská 6.B, 7.B

Ozdravný pobyt 6.B + 7B  Chřibská 11. – 15. 9.2023

 

Ozdravný pobyt jsme si všichni moc užili. Program probíhal podle plánu. Nejdříve byli všichni poučeni o bezpečnosti chování venku i uvnitř ubytování. Pravidla využívání bazénu pod dohledem a po skupinkách.

Využívali jsme každého vykouknutí sluníčka a běhali, trénovali badminton, fotbal, deskové hry, šipky.

Když přišly mraky a zahnaly nás do chalupy, tak jsme pracovali na připravených pracovních listech v tématu Harryho Pottera, procvičovali logiku, postřeh a vzájemnou týmovou spolupráci. Každý den probíhala ranní rozcvička a hodnocení pořádku na pokojích.

V závěru pobytu jsme dětem uspořádali turnaj v badmintonu, který měl neuvěřitelně napínavou atmosféru i výsledek.

Všichni se vzájemně podporovali a pomáhali si. A o pomoci a poznávání svých kamarádů ozdravný pobyt také je. Umět se odpoutat na chvilku od pohodlí domova, postarat se o sebe, zažít možná i trochu nepohodlí (většina dne bez telefonu:)) a spolupracovat v týmu s těmi, které neznáme.

Celý pobyt jsme si skvěle užili. Dny nám utekly doslova mávnutím kouzelné hůlky.

A závěrečné vysvědčení za ozdravný pobyt? Všichni žáci dostávají jedničku s hvězdičkou.

Už teď se těšíme na další dobrodružství.

 

Tým pedagogů

Mgr. Zdeněk Stuchlý, Pavlína Pykalová, Lucie Kosová

 

více fotek najdete ve fotogalerii