Cinklo to u vesla

V letošním školním roce se naše škola opět zapojila do úspěšného projektu Česko vesluje. V minulém školním roce na mistrovství České republiky ve finálové regatě obsadily mladší žákyně prvenství, starší žákyně skončili celkově čtvrté a starší žáci na druhém místě.  Letos na prosincovém měření si holky z Růžovky vedly na výtečnou a odvážejí si velmi cenné úspěchy. V konkurenci 7 družstev v každé kategorii ve štafetě na 4×200 metrů přivezly medaile. V kategorii šestých ročníků tým ve složení Ajdini Aneta, Galíková Eliška, Unterdörfelová Klára, Bustová Anna zvítězil, v kategorii sedmých ročníků tým ve složení Koleňová Claudie, Kuchyňková Nela, Přibíková Nikol, Šoltová Nikola zvítězil, v kategorii osmých ročníků tým ve složení Holešinská Hana, Rašková Eliška, Formánková Anna, Černá Michaela skončil o pouhou 1 sekundu druhý.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme další úspěchy v přípravě na závěrečné mistrovství České republiky.            Mgr. Tomáš Liška, ředitel školy