Den dětí v družině

Celý červen máme v družině v duchu zdravotníků/záchranářů, a tak bylo potřeba něčím začít a prověřit schopnosti našich dětí, zda se vůbec mohou stát plnohodnotnými zdravotníky!

Všichni museli projít jednotlivé disciplíny, prokázali svou zdatnost. Tímto jsme si ověřili, že všichni mají velký potenciál vykonávat toto povolání. Co tedy bylo jejich úkolem? Dokázat, že mají klidnou ruku a přesné oko (přenášení míčku na pálce, nošení vody na lžíci a přesná trefa do kelímků), dále nám dokázali, že umí spolupracovat (házení a chytání kroužků, račí chůze dle pokynů kolegy), zároveň vědí, co je dieta a co by se mělo objevit na jídelníčku pacienta (lovení rybek) a hlavně že umí bezpečně zlikvidovat nebezpečný zdravotnický odpad (skákání v pytli a práce s „nebezpečným odpadem“).

Bylo to překrásné odpoledne v družině, které si děti užily a díky tomu, že všechny disciplíny splnily na jedničku, tak se mohly pyšnit prvním zdravotnickým titulem, a to je ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR.

Podívejte se na fotografie v galerii a ponořte se do zážitků, které si děti naplno užívaly. https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/15486068

 

Vychovatelky ŠD Teplická

 

  • Rubriky
  • Archivy