Divadlo v přírodě

Možná zavádějící nadpis. My jsme si opravdu zažili na ozdravném pobytu v Chřibské pohádku. Jarní příroda voněla, mláďata se tetelila kolem svých maminek, čerstvá zeleň uklidňovala a ozdravovala naši duši. Rozsáhlé lesy a rozkvetlé louky nás zvaly na každodenní vycházky, přes lupy jsme vnímali i mikrosvět. V nohách máme „tisíc mil“.

Chaloupka posazená v nádherné zahradě nám nabídla i spousty sportovních aktivit. A uvnitř? Neschovávala se žádná čarodějnice, ale příjemní lidé, kteří splnili všechna naše přání. Do rekreačního střediska na Krásném poli se rádi vracíme a zážitků si přivážíme nepočítaně.

V lesním divadle jsme ovšem také strávili dost času. Zahráli si hru o našich prvních Přemyslovcích v kostýmech i s rekvizitami. Snad se naše divadlo líbilo kolemjdoucím liškám.

Žáci 3.A, ZŠ Krupka Teplická + třídní učitelka M. Langová