Dobroty z Velikonoc

Děti se umí rozdělit s kamarády

Máme po Velikonocích a většina dětí byla koledovat. Vykoledovaly si spoustu dobrot v podobě čokoládových zajíčků, vajíček aj. Některé děti to doma mlsají a dávkují si na každý den něco, aby je nebolela bříška. Některé děti se chtěly rozdělit i s ostatními, a tak se stalo, že sáček takovýchto dobrot přinesl do družiny Míša a nadílku beránků zase Vojta…

Jak s tím naložit, když do družiny chodí 60 dětí? Rozdělit to tak, že každý dostane malinkatý kousek čokolády a beránka? Co když někdo bude mít větší a jiný menší kousek a co když na někoho nezbyde…?

Vždyť děti rády v družině pečou, tak se pustíme do toho a upečeme si buchtičku, na kterou rozpustíme všechny čoko zajíčky a vajíčka a bude… No a také bylo, rozkrájeli jsme i beránky a byla odpolední bašta!!!

Velmi děkujeme dětem i jejich rodičům, že se umí rozdělit s ostatními. Všem dětem z družinky za to nadšení si něco dobrého upéct, a hlavně to i s chutí sníst!!!

Vychovatelky ŠD Teplická,

Blanka Posseltová a Pavlína Fictumová

Více fotek najdete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11295198#check-duplicates