DOMOV DŮCHODCŮ A DĚTI O VÁNOCÍCH

Každý rok před Vánocemi si vzpomenu na naši bývalou kolegyni, zesnulou paní učitelku Helenu Faistlovou , která mne inspirovala. Právě ona se každoročně se svými žáky účastnila setkání, besed, možná besídek, které si děti pro seniory připravily. Adventní čas si o taková setkání říká. Učíme se vánoční básně, koledy, zimní pranostiky… Proč bychom nemohli udělat někomu radost? Přidalo se individuální umění – hra na housle v podání jedinečného Filipa Kadlece, klavírní doprovod tří umělkyň Kristýnky, Rozárky a Klárky a velkého nasazení všech ostatních. Potlesk posluchačů neměl konce. Předali jsme si pár dárečků a hlavně si udělali čas na vánoční popovídání. Vyměnili jsme informace o oslavách Vánoc dnes i v minulosti a spousty milých slov. Myslím, že krásný pocit ze setkání si domů odnesl každý z nás. Fotografie si můžete prohlédnout na https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/9397611

Žáci 3.A + paní učitelka Marcela Langová