Halloweenský maškární bál ve ŠD

     

V pátek 25.10. jsme započali, v počtu 10 dětí + jeden přespolní, strašidelné rejdění v naší družince Soviček na Hamrech. Děti přišly v maskách a s plnými taškami dobrot od maminek, kde se fantazii opravdu meze nekladli. Úžasné zákusky ! Zasoutěžili jsme si a prošli jsme i krátkou stezkou odvahy na naší školní zahradě. Jako nejlepší masku zvolily děti Mrtvou nevěstu, která byla odměněna diplomem a sladkostí. Výroba zápichu malého netopýrka byla také odměnou, kterou si děti odnesly domů. Večer se nesl v duchu povídání, strašení a naplněný velikou pohodou.

Po večeři jsme si připravili jednu obrovskou postýlku ze žíněnek, děti ulehly do spacáků a peřin a na velikém plátně jsme zhlédli pohádkový film o dobru a zlu.

 

Ráno jsme společně posnídali , uklidili provizorní „ložnici“a zhodnotili průběh večera jako velmi pěknou akci, kterou bychom rádi zopakovali.

Chtěla bych poděkovat jak dětem za příchod s dobrou náladou, tak maminkám a tatínkům za pomoc především v kulinářské oblasti.

Zuzana Czesztyiczká, vychovatelka