Informace k provozu školy od 3.5.2021

Dobrý den všem,

 

zde 2275697_Informace pro školy a školská zařízení_změny ke 3. 5_final posílám Informaci k provozu škol a školských zařízení od 3.5.2021. Přišlo dnes z MŠMT. Organizace provozu naší MŠ, ZŠ, ŠD  a ŠJ zůstává i nadále ve stejném režimu jako doposud.

 

Jediné co se mění, je frekvence provádění preventivního antigenního testování, které se snižuje na jedenkrát týdně.

 

Pravidla pro testování zůstávají v platnosti, pouze stanovuji den testování pro všechny na pondělí.  Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li dítě, žák nebo student přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

 

V médiích proběhla informace o návratu žáků 2.stupně od 10.5. MŠMT zatím k tomu nevydalo žádné oficiální stanovisko. Jakmile ho obdržím, budu vás informovat.

 

Děkuji za pochopení a součinnost a přeji příjemný víkend ?

 

Mgr. Tomáš Liška, MBA – ředitel školy