Jsme vítězové Zimního poháru Česko vesluje

Do podzimního poháru Školní ligy 2022/23 se přihlásilo rekordních 2.103 štafet žáků základních a středních škol z celé České republiky. V kategorii základní školy s nejlepším průměrem jsme byli opět nejlepší. Tuto kategorii jsme vyhráli i roce 2021 a pokusíme se i tuto putovní trofej opět získat. Pohár je vypsaný jako štafeta na 4x250m trenažérového veslování pro žáky 2.stupně ZŠ. Za zmínku též stojí, že v sezóně 2021/2022 naše škola zvítězila v kategorii Nejrychlejší škola. Na konci května nás čeká finálová regata na Račickém veslařském kanálu. Držte nám palce, ať se našim veslařům daří.

Velká gratulace, velké díky všem závodníkům a paní kolegyni Bauckmannové za přípravu. Velká hrdost na naše žáky.

Mgr. Tomáš Liška, MBA – ředitel školy