Lodní deník, den druhý

Želví posádka i s Kobylkami se nalodila na pomyslné plavidlo a společně vyplula směr jih-jihozápad. Výprava zakotvila na školní zahradě, kde ji čekalo malé rozptýlení v podobě plnění zábavných úkolů. Po vylodění námořníci lovili perly, zachraňovali želví vajíčka, ulovili soustu cizokrajných ryb, svedli námořní bitvu a bravurně se popasovali s vázáním námořnických uzlů. Poté už jen zbývalo rozluštit zašifrovanou zprávu. Všichni zkušení námořníci umí číst v mapách, a tak rozšifrovat tajnou zprávu jim nedalo žádnou práci. Všichni si vedli dobře. Výprava dopadla na výbornou. Nechyběla legrace, napění, vzájemné povzbuzování, ani zasloužený odpočinek v Pískomilově. Za své snažení a odhodlanost jim zaslouženě zacinkaly zlaté dukátky v pokladničkách. Chcete-li spatřit šťastné a tvořivé námořníky, naberte směr školní zahrada na Teplické.

Se slovy „Ahoj“ se loučí lodní důstojníci Pavlína, Blanka, Petra, Veronika a zdatní námořníci.

více fotografií k prohlédnutí najdete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11590290#check-duplicates

 

ŠD Teplická, oddělení Kobylky a Konvalinky