Lyžařský kurz 2018

V týdnu na přelomu února a března se žáci druhého stupně základní školy v Krupce na Teplické ulici zúčastnili lyžařského kurzu na nedalekých Klínech. (Fotografie z akce si můžete prohlédnou ta na našich stránkách v sekci fotogalerie nebo externě záběry instruktorů na http://zimlet.rajce.idnes.cz/26.2.-2.3.2018/ ). Chřipková epidemie si vybrala svojí daň, a tak se jen hrstka nadšených vydala vstříc novým zážitkům, výzvám a velkému mrazu. Naštěstí celý týden svítilo slunce a teploty hluboko pod nulou byly o trochu snesitelnější. Děti byly statečné a dobré oblečení jim pomáhalo zvládat tyto extrémní podmínky a užít si výuku v dopoledních i odpoledních hodinách. Večer je čekal doprovodný program ve formě lezení na umělé horolezecké stěně, sportovních či společenských aktivit nebo nočního lyžování. Závěrečným programem byl slalom na čas a po obědě jsme se všichni v pořádku a ve zdraví vrátili zpět domů. Všem zúčastněným se kurz líbil a už se těší na další akce naší školy. Mgr. Tomáš Liška, ředitel školy