Masopust ve ŠD

Nedávno jsme se sešli i se staršími kamarády z II. odd. ŠD Hamry v tělocvičně, kde jsme společně oslavili masopust. Děti si nasadily veselé škrabošky, oblékly zvířecí kostýmy a všelijaké maškary. Úvodem se jednotlivé postavy představily, vytvořily dlouhý špalír a protančily se k první disciplíně. Museli jsme improvizovat. Neboť nám chyběly nafukovací balonky, použili jsme větší igelitové sáčky, které nám zprvu, jako rekvizita stačily. První soutěžní disciplína byla soutěž tanečních párů, které se pokoušely mezi svými těly udržet sáček. Bylo až komické sledovat úsilí dvojic, které se snažily vší silou stisknout sáček, tím ho udržet ve vzduchu a nevědomky z něj postupně vypouštět všechen vzduch. Odměnou za jejich úsilí jim byly pamlsky. Dobrá nálada nás pravdu neopustila. Jako další přišlo na řadu pojídání masopustní koblihy. Tu se pokusili bez pomoci rukou co nejrychleji zhltnout. Opravdu pěkná podívaná. Těšíme se na další masopust.

Pozdrav ze ŠD Hamry