Měsíc říjen se nesl ve školních družinách na ZŠ a MŠ Krupka

Podzimní soutěžení ve školní družině Hamry si pod názvem ,,Bramboriáda“, užili žáci školní družiny na Hamrech. Netradičních, ale i náročných soutěží se zúčastnili obě oddělení, kdy všichni žáci byli rozlosováni do družstev, tak aby ve družstvech byli ti nejmladší s těmi nejstaršími. Po velmi náročném klání jsme se dočkali vítěze. Nešlo nám  o to, které družstvo zvítězí, ale aby se obě družstva s chutí a vervou zapojila do klání, což se nám velmi povedlo a žákům se klání líbilo. Tak jak to vždy bývá, vítězové dostali diplom se sladkou odměnou a aby poraženi nepřišli zkrátka, dostali i oni malou sladkou odměnu za účast. Věříme, že dalšího soutěžení se žáci našich družin opět s velkou chutí zúčastní a užijí si ho stejně, jako bramboriádu.

 

Vychovatelky Hanáková L.,  Fictumová  P.