Naše paní kuchařky

Na stránkách školy se píší články o žácích, jejich výkonech, o akcích, kterých se zúčastnili, ale zatím nebylo psáno o výkonech našich paní kuchařek. S účastníky ŠD Hamry II. oddělení jsme si dvakrát sedli ke kulatému stolu a podiskutovali o této profesi a každý si sepsal práci paní kuchařek, jak ji vidí svýma očima. Z prací jsme s účastníky vybrali několik postřehů a ty jsou zde…

V jídelně paní kuchařky vaří velmi dobře a všem nám tam chutná. Jsou jídla, která každý nesní, ale za to se na nás paní kuchařky nezlobí. Za každé jídlo vždy poděkujeme, na paní kuchařky se usmějeme a odcházíme s plnými bříšky. Víme, že práce paní kuchařek je náročná, těžká a někdy u této práce musejí být velmi trpělivé.

Tímto bychom jim chtěli za vše poděkovat, protože víme, že tato práce je velmi

náročná.

 

Účastníci ŠD Hamry – II.odd.