Návrh záložky do knihy

Originální návrh záložky do knihy připravila pro své spolužáky Michaela Baníková ze třídy 7.A

V dnešní době jsou velmi populární relaxační i antistresové omalovánky a mandaly, které si rádi vybarvují jak děti, tak i dospělí. S krásným nápadem, jak si udělat malý workshop při hodině výtvarné výchovy, přišla Míša sama. Doma vyrobila a předkreslila návrh záložky a každý si tak mohl za doprovodu relaxační hudby vymalovat záložku podle své fantazie. Výtvory se pyšnily všemi možnými barvami
a než si žáci vlastní záložku odnesli, použili jsme techniku laminování k tomu, aby dílo déle vydrželo. Tento originální námět jsme se souhlasem autorky využili i ve třídě 8.A

Tímto chci Míše poděkovat a věřím, že podobných nápadů bude i z řad ostatních žáků jen přibývat.

Mgr. Tereza Šlechtová