Nové pískoviště pro ŠD Teplická

3x hurá… HURÁ, HURÁ, HURÁ

Přišel den, kdy bylo postavené nové pískoviště na novém místě školní zahrady. Jeho umístění je v blízkosti stromů, čímž bude zajištěn i částečný stín. Děti se na pískoviště velmi těšily, protože budování kopců, tunelů nebo „vaření a pečení“ na pískovišti je prostě velká radost!

Pískoviště jsme tedy ihned využili k první aktivitě, a tou je zapojení do soutěže UNESCO. Tato soutěž je vyhlášená naším Městem a zapojují se do ní třídy ze všech základní škol v Krupce. Rozhodli jsme se, že se zapojíme i jako družina, a to právě realizací známých památek UNESCO a jejich vybudování z písku. Podívejte se na fotky, jak se jim to povedlo…

Naše pískoviště má už také svůj název a tím je PÍSKOMILOV

Přejeme našim dětem spoustu krásných děl a zážitků z našeho Pískomilova a děkujeme za realizaci 😊

Vychovatelky ŠD Teplická, Blanka a Pavlína

Více fotografií najdete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11469842#check-duplicates

PAMÁTKY UNESCO_Colosseum PAMÁTKY UNESCO_Čínská zeď PAMÁTKY UNESCO_Machu Picchu