Ozdravný pobyt 8.A v Chřibské

Tak jsme se konečně dočkali😊1.dubna 2022 konečně nastal dlouho očekávaný den a my odjížděli do Chřibské.

Moc jsme se těšili, ale zároveň přišly i obavy, jak to všechno společně dáme, protože je něco jiného být společně ve škole pár hodin a něco jiného společně na chatě celý týden. Brzy jsme pochopili, že to byly opravdu zbytečné obavy.

Počasí nám vskutku moc nepřálo, zažili jsme mráz, déšť, silný vítr, bouřky, sluníčko. Užívali jsme si každou chvíli, hráli venku fotbal, chodili na výlety (Lesní divadlo, vodopády, Chřibská). V České Kamenici jsme navštívili v místním infocentru výstavu věnovanou J. A. Komenskému, prohlédli  si historické náměstí a pak vyrazili hledat lesní miniatury, které se nám velmi líbily.

Nepřízeň počasí jsme využili k různým soutěžím – např. kdo rozluští více obrázkových přísloví, tvořili jsme reklamu na knížku, četli na pokračování knihu Život k sežrání od Mikäela Olliviera, mnozí se v ní i našli, je to totiž kniha o hladu, pubertě a snech. Nejvíc jsme se ale zasmáli u pantomimy, protože někteří byli neskutečně nápadití a zábavní.

Den před odjezdem jsme si opekli buřty a večer si užili diskotéku s tombolou a „ rautem“😊.

Týden, který jsme prožili byl velmi hezký, poznali jsme se nejen mezi sebou, někteří poznali více i sami sebe, ale také i naši paní učitelku „ Glogarku“ a paní asistentky – Lenku Galíkovou a Lucii Glogarovou, kterým tímto velmi děkujeme.

A my se už nyní těšíme, až za rok vyrazíme znovu a užijeme si to stejně tak dobře, jako letos.

Třída 8.A a 3L😊