Ozdravný pobyt Chřibská 6.A ( 3.6. – 7.6.2024)

První červnový týden strávila 6.A v krásném prostředí Chřibské. Počasí nám přálo i nepřálo, ale to nám nevadilo. V úterý 4.6. jsme se vydali na celodenní výlet do Doubice a musíme přiznat, že mnohým z nás dala cesta opravdu zabrat. Odpoledne se počasí umoudřilo natolik, že jsme se po návratu mohli zchladit v bazénu, což bylo opravdu osvěžující. Navečer se za námi přijel podívat náš pan ředitel, což nás velmi potěšilo. Ve středu dopoledne jsme se vydali na místní vodopády, nebyla to daleká cesta, což nám po náročném předchozím dni vyhovovalo. Odpoledne nám propršelo, tak jsme hráli hry, četli či malovali mandaly. Ve čtvrtek jsme jeli do České Kamenice, kde jsme viděli skleněný orloj a pak  se vydali na modrý okruh, který nás zavedl do parku Mlýnky s lesními miniaturami a na vyhlídky, z kterých byl nádherný  výhled do krajiny. Po návratu nás opět čekala nejen osvěžující koupel v bazénu, ale také výborné jahodové knedlíky a večerní  táborák spojený opékáním buřtů. Pobyt se nám velmi líbil a skvěle jsme si ho užili. Poděkování patří i panu kuchaři, který vařil opravdu skvěle.

Třída 6.A  + p. učitelka Mgr. L. Glogarová, asistentka L. Galíková , M. Glogarová

 

prohlédnout fotky si můžete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11640050#check-duplicates