Plavecký výcvik 2.A

PLAVECKÝ VÝCVIK UŽ BOHUŽEL SKONČIL

My žáci ze 2.A jsme odplavali v krupské plavecké učebně 10.lekcí usilovně, s radostí, s dobrými výkony, … potápěli se, učili se plavecké styly, skákali do vody, klouzali se, cvičili pod vodou i nad vodou, přeplavali celý bazén, „zachraňovali tonoucího“…

Teodor: „Nejraději jsem plaval pod vodou.“                                  Filip: „Úžasný bylo skákat do vody.“                                                                                                            Lukáš: „Jsem pyšný, že jsem přeplaval celý bazén.“                    Daniel: „Bylo super skákat ze skokánku.“                                                                                                     Josef: „Uplaval jsem v poho 4 bazény.“                                          Jana: „Nejlíp mi šlo plavání pod vodou.“                                                                                                    Adam: „Jsem dobrý plavec.“                                                             Beáta: „Zkusila jsem si kraula.“                                                                                                                      Klára: „Nejraději jsem si ve vodě hrála.“                                        Michaela: „Ráda jsem plavala pod vodou.“                                                                                                Rozálie: „Ráda jsem plavala nad vodou.“                                       David: „Líbilo se mi nejvíc v plavecký.“                                                                                                              Ondřej: „Nejradši jsem dělal cviky pod vodou.“                            Jirka: „Mě bavilo potápět se.“                                                                                                                    Matěj: „Bavili mě kotouly.“                                                         Adéla: „Mě bavilo, kdo vydrží dýl pod vodou.“                                                                                                          Ella: „Nejraději jsem se potápěla.“                                  Kristýna: „Byla jsem ráda, když jsem přeplavala celý bazén.“                                                                                          Jan: „ Mě nejvíc šla hvězda na břiše.“

ŽÁCI 2.A: UŽ TEĎ SE TĚŠÍME NA DALŠÍ PLAVÁNÍ VE 3.TŘÍDĚ!