Přehled akcí naší školy za rok 2022

V sezóně 2021/2022 zvítězila naše škola v projektu Česko vesluje v kategorii Nejrychlejší škola.

V podzimním poháru projektu Česko vesluje Školní ligy 2022/2023 jsme získali Putovní pohár – Vítěz Zimního poháru v kategorii – Základní škola s nejlepším průměrem.

Účast v celostátním kole Šance T – profi.

V listopadu proběhlo v 1.A na ZŠ Teplická  slavnostní předávání slabikářů

Projekt  Rozhlédni se – pro děti z 1.stupně, žáci se interaktivní formou dozvěděli, jak se mají bezpečně pohybovat v silničním provozu, jak se mají chovat v různých situacích na silnici. Vyzkoušeli si dopravní značky a mnoho dalšího.

Na ZŠ Hamry proběhl  Halloweenský večer. Děti se svými rodiči plnily úkoly ve strašidelné škole.

19.prosince – Vánoční besídka školních družin. Všechna čtyři oddělení si připravili krátké vystoupení. Děti žákovského parlamentu naší školy prodávali výrobky svých spolužáků. Výtěžek šel na projekt UNICEF nebo na adopci Plameňáka, který je maskotem našeho žákovského parlamentu.

5.prosince – Čertovský den – připravili si ho žáci 9.tříd pro všechny malé i velké žáky naší školy.

Před Vánocemi – prosinec – 3.A navštívila Domov důchodců v Krupce – vystoupení žáků, vánoční mezigenerační popovídání

Únor – Masopustní průvod rodičů s dětmi po Krupce s opékáním a přespáním ve škole. Pořádala školní družiny.

Sbírka pro kočičí útulek Fousek.

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce.

Sdílení zkušeností z žáky střední školy. Pořádáme projekt Šance růžovka, kde náboráři středních škol představují zaměření svých škol.

Účast na Bohosudovské notě a Plavecké štafetě měst.

Spousta exkurzí a mimoškolních aktivit. Jejich výčet je součástí Výroční zprávy na webových stránkách naší školy 🙂

Mgr. Tomáš Liška, MBA – ředitel školy