Příprava na Den otevřených dveří

Po roce tady máme opět Den otevřených dveří, což je pro školu možnost ukázat, jak to ve škole vypadá, jaké jsou možnosti pro děti aj. Bylo tedy důležité se na tento den připravit, což udělala celá škola a jak to probíhalo si přečtete a prohlédnete v jiném článku naší školy. My vám představíme, jak se nachystaly naše děti v družině!

Děti již s předstihem vyráběly dárečky pro příchozí děti, a tak tady byly přichystané různé výrobky jako jsou záložky, ušité squishyky, motané čepičky z vlny, ale také vyrobily krabičky, které jsme naplnili bonbóny aj.

V den „D“ jsme se pustili do přípravy i občerstvení… v ranní družince jsme tedy upekli pizza šneky a povidlové šátečky. Moc děkuji dětem, ale i rodičům za jejich přístup, protože některé děti s námi rády vyrábí pochutiny a do ranní družiny nemusí přijít, protože je rodiče mohou doprovodit až na osmou hodinu do školy. Přesto rodiče vstali velmi brzy a přivedli své děti do ranní družiny, protože děti naléhaly, že chtějí s námi péct! Tato rána jsou pro mne takovým poděkováním. Odpoledne jsme se s dětmi pustili do úklidu družiny a přípravy na příchod rodičů a malých dětí. Myslím, že všichni známe, když dětem řekneme, aby si uklidily pokojíček a ony „s nadšením“ odchází a za hodinu to tam vypadá úplně stejně, protože objevily hračku, kterou dlouho neviděly a nutně si s ní musí hrát. Tak takto to u nás vůbec nevypadalo!!! Každý se zapojil, srovnal, přerovnal, co se dalo, kluci připravili i na ukázku kuličkovou dráhu, se kterou si velmi rádi hrají a společně jsme nanosili a připravili stoly s občerstvením.

Všem dětem, které navštěvují družinu tedy patří velké poděkování za jejich aktivitu a celkové zapojení do příprav! Jmenovitě poděkujeme za přípravu v den „D“… za ranní družinu a zapojení do pečení Kristýnce Vaculíkové, Matymu Hobzovi, Míšovi Svěrákovi, Laurince Tónové, Monče Camprové a Hynečkovi Schreibrovi. Odpoledne za velkou pomoc s přípravou třídy a aktivitu s příchozími dětmi děkujeme Viktorce Holubové, Matymu Matouschkovi, Danečkovi Kirschnerovi, Lucince Hromádkové, Ellince Ben Ali, Kristýnce Vaculíkové, Rozárce Vítkové Adélce Krejčové a Hynečkovi Schreibrovi. Poděkování patří i rodičům našich dětí za jejich podporu a součinnost v aktivitách.

Věříme, že se všem příchozím rodičům i dětem u nás líbilo a těšíme se, že se brzy budeme potkávat ve škole každý den.

Fotografie z našich aktivit najdete v galerii https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11216593

Vychovatelky z družiny (oddělení Kobylky a Konvalinky)