Sbírka pro kočičičí útulek v Krupce

V polovině března jsme díky naší paní učitelce zjistili, že se do našeho města přemístil kočičí útulek.  A tak jsme se rozhodli, že kočičáky a kočičky u nás pěkně uvítáme a to nejen chlebem a solí, jak je zvykem, ale dobrou kočičí baštou.

A tak jsme vyhlásili sbírku pro Fouska, do které se zapojili žáci i učitelé naší školy. V pondělí 16. 4. jsme šli nasbírané věci předat do útulku, kde nás velmi srdečně uvítala p. Málková se svými čtyřnohými svěřenci.

Kočičky byly velmi hravé, přítulné a vděčné za každé pohlazení. Větší radost jsme však měli my, protože nás naplňoval hřejivý pocit z dobrého a záslužného činu.

Chtěli bychom jménem „Fousků“ poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli a těm, kteří se tentokrát nestihli zapojit, vzkazujeme: „ Nezoufejte, určitě budeme ve spolupráci s Fouskem pokračovat a sbírka nebyla zcela jistě ojedinělá.“

Mgr. Lenka Glogarová  a třída 8. A, ZŠ a MŠ  Teplická 400