Školní družina vsadila na originalitu

Ve školní družině při ZŠ a MŠ Krupka, Teplická 400, děti objevovaly vlastní hranice fantazie a kreativního tvoření. Během 20 ti projektových dnů si postupně nabarvily vlastní trička, která si odnesou domů již ošetřená tak, že je mohou okamžitě nosit. Malí návrháři sami volili nejen oblíbené barvy, ale také jejich intenzitu a promítli do batikování i své představy. Nadšení ze samotného tvoření rostlo tak, že někteří si z domova nosili další bílá trička a domů naopak vlastní originální díla, což nás vychovatelky velmi potěšilo.

Všechny tvůrčí činnosti ve školní družině si vždy užijeme jak samostatně, tak skupinově a všechny krásné nápady realizujeme s nadšením učit se novým věcem.

Sovičkám a Dráčkům velká poklona.

Vychovatelky Bc. Zuzana Czesztyiczká a Barbora Bohatová