Soutěž Nadačního fondu Severočeská voda

Soutěž Nadačního fondu Severočeská voda

Společnost SČVK (Severočeské vodovody a kanalizace) organizovala soutěž pro děti v družinách (ZDE), a tak se zapojila i všechna naše oddělení ŠD. Tentokrát bylo tématem dopsat a ilustrovat příběh candáta Zoubka a věřte, že se toho děti zhostily opravdu skvěle!

Konkurence byla veliká, protože se zúčastnilo 108 odděleních ŠD, dětem z naší školy se nepodařilo zvítězit, ale vůbec toho nelitujeme, protože jsme si dokázali, že zvládneme další aktivity jako je psaní příběhů, ilustrace a hlavně SPOLUPRACOVAT!!! Vůbec si nikdo neumí představit, jak moc krásné to bylo, když se děti pustily do práce, protože ne každý je zdatný ve všem, tak tady bylo opravdu nutné spolupracovat a naslouchat i názoru druhého – CHTĚLI JSME PŘECI VYHRÁT!!! Pro mne to byl obrovský zážitek a také ukázka toho, co se můžeme ještě společně naučit.

Tímto bychom chtěli moc a moc poděkovat všem, kteří se této aktivity účastnili a spolupracovali.

Fotogalerie všech prací na webu SČVK  ZDE

Fotografie z akce a předání na webu školy ve fotogalerii

Vychovatelky ŠD