Učiňme naši základní školu v Krupce ještě lepším místem pro naše děti!

Dobré dílo se povedlo 😊

 

V rámci projektu jsme se dostali do hlasovacího finále s projektem Učiňme naši základní školu v Krupce ještě lepším místem pro naše děti!

Dejte naší škole šanci tuto inspirativní místnost vytvořit tím, že nám dáte svůj hlas v obchodech Tesco – Krupka, Osek, Litvínov a Ústí nad Labem – Seifertova v hlasovací fázi, tedy od 15. ledna do 12. února 2024.

 

Anotace projektu:

Učiňme naši základní školu v Krupce ještě lepším místem pro naše děti! Máme vizi relaxační místnosti, kde naši žáci budou moci nalézt klid, podporu a inspiraci. Navrhujeme nový projekt, kdy starší žáci budou mít na starosti mladší spolužáky a společně budou vytvářet příběhy skrze čtení. Bude to místo, kde se naši žáci budou těšit na každý okamžik, který zde stráví, a kde budou moci trávit kvalitní čas před odpoledními hodinami. Podpořte nás svým hlasem v obchodech Tesco a dejte naší škole šanci tuto inspirativní místnost vytvořit!

Odhadovaný počet zapojených dobrovolníků:

20 dobrovolníků z řad pedagogických pracovníků, 100 žáků, 20 dobrovolníků z řad rodičů.

 

Děkujeme za pomoc a vybavení jedné místnosti na ZŠ Teplická a jedné místnosti na ZŠ Hamry, které budou sloužit dětem nad rámec výuky 😊

 

Děkuji za součinnost. Mgr. Tomáš Liška, MBA – ředitel školy