Vánoční besídka 2022

Na sobotní odpoledne si naše školní družiny připravili tradiční vánoční besídku, kde vystoupili se svým program. Jako doplněk byl prodej dárků, vyrobených žáky naší školy. Výtěžky poputují na adopci plameňáka (maskot žákovského parlamentu) do liberecké ZOO a do UNICEF. Součástí byl též stánek s drobným pohoštěním, které napekly paní vychovatelky, maminky a sponzorsky firma PECUD. Nově jsme měli pro vystoupení připraveno pódium z plastových palet, které nám sponzorsky dodala firma MERIDUS, s.r.o., kterým tímto moc děkuji.

Děkuji též všem vychovatelkám a dětem za secvičení úžasného programu a všem pořadatelům a kapele Fénix za ozvučení.

Fotky si můžete prohlédnout https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/9284545

Těšíme se za rok opět na viděnou 🙂

Mgr. Tomáš Liška, MBA – ředitel školy