Vánoční besídka 2023

Přeji Vám krásné odpoledne a ráda bych Vás přivítala na dnešní vánoční besídce. Věřím, že si ten dnešní večer společně užijeme v příjemném a poklidném vánočním duchu.

Chtěla bych poděkovat panu řediteli za pomoc s organizací, opravdu jsme to hodně potřebovali. Poté bych chtěla poděkovat Vám a také dětem za dlouhodobou přípravu na vystoupení, do kterého vložili svá srdíčka. Všem vychovatelkám za výbornou práci při práci s dětmi, všem kolegyním a kolegům z pedagogického sboru za týmového ducha a za obrovskou pomoc našim kuchařkách i panu školníkovi.

Na závěr Vám přejeme, ať Vánoce naplní Váš domov radostí, Vaše srdce láskou a Váš život smíchem. Budeme se těšit na další společná setkávání a věřím, že si z dnešního večera odnesete další krásnou vzpomínku, stejně jako my. Užijte si celý dnešní večer a děkujeme.

Bc. Zuzana Czesztyiczká

Více fotek z akce najdete zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/10840972#check-duplicates