Vánoční besídka pro děti z družiny

Poslední den, kdy děti šly před Vánocemi do školy jsme si pro ně připravili v družině malou party. Nachystali jsme cukroví, které děti donesly na ochutnání a naladili se všichni na vánoční atmosféru… pouštěli jsme si koledy a jiné vánoční písničky, rozsvítili si stromeček a nachystali si dárečky a přání pro rodiče, aby si děti odnesly své výrobky a obdarovaly tím rodiče o Vánocích. Věřím, že dárky, vyrobené dětmi včetně osobních přání, udělaly rodičům radost a vykouzlily úsměv na jejich tvářích, protože není nad osobní dárek vyrobený s láskou.

Pro děti jsme měli i velké překvapení… obdrželi jsme totiž od některých rodičů hračky, se kterými si děti doma již moc nehrají.  Tímto udělali obrovskou radost všem dětem v družině, protože to byl velký koš plný něčeho nového… od plyšáků, autíček, her, hlavolamů, ale byl tam i jeden „poklad“ v podobě loutkového divadla včetně krásných kulis. Prostě děti mají opět co prozkoumávat!

Děkujeme rodičům za donesení, ale především DĚKUJEME dětem, které daly své hračky z domova k dispozici i ostatním svým kamarádům z družiny.

…fotografie z této akce najdete ve fotogalerii https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/10936251#check-duplicates

Vychovatelky ŠD Teplická, Pavlína Fictumová a Blanka Posseltová