Velikonoční dílnička s rodiči ve ŠD Hamry

Dubnová dílnička pořádaná ve ŠD Hamry pro účastníky ŠD a jejich rodiče se nesla v duchu velikonoc. Opět k nám zavítali nejen rodiče, ale i prarodiče jedné z účastnic ŠD, ale i velmi pracovně vytížený tatínek, který neváhal dorazit a ještě se nám postarat o kousek zábavy pro účastníky. Při pátečním odpoledni si našli čas a příjemně ho strávili se svými dětmi, s pí. vychovatelkou při výrobě velikonočních věnečků, malovaných kraslic a výrobě netradičního košíčku na vykoledované vajíčka. Dílničky se zúčastnili i mladší účastnice ŠD, které odcházeli v pátek domů později, a nebo ty, na které rodiče počkali na zahrádce družiny. Odměnou pro rodiče, kteří byli trpěliví, byla krásně malovaná kraslice s mašličkou na špejli. Též došlo na malou pauzu, v které se účastníci dílničky občerstvili a ochutnali výbornou bábovku i s čajem. Po pauze došlo i na výtvory vymyšlené fantazií účastnic. Krásné páteční odpoledne nám uteklo a rozešli jsme se s pocitem, že jsme si vyrobili krásné velikonoční dekorace pro radost svou, i svým rodičům.

 

Ved. vychovatelka: Hanáková L.