Vycházka??? …ne, domečky pro skřítky a zvířátka

Vycházka??? …ne, domečky pro skřítky a zvířátka

S dětmi jsme se vydaly na procházku s tím, že si nasbíráme mnoho přírodnin, které budeme postupně zpracovávat na výrobky pro výzdobu naší družiny nebo jídelny.

Když jsme s dětmi došly do blízkého lesa, tak se všechny děti vrhly do stavění domečků z přírodnin, a to jak „bunkru“ pro sebe, tak i domečků pro skřítky/zvířátka… No nemohli jsme je vůbec od toho odtrhnout a poslední úpravy před odchodem finišovaly, aby zrovna jejich domeček byl ten nejkrásnější…. Dokonce si navzájem pomáhaly, aby opravdu vše stihly a každý domeček byl dokončen i s úklidem okolí.

Věřte, že to bylo velmi krásné odpoledne a ta radost dětí z jejich postavených výrobků byla neskutečná. Ve fotogalerii se podívejte na fotky pořízené z vycházky – pokusili jsme se zachytit to jejich nadšení a zároveň i jejich díla.

…do družiny jsme si i přesto přinesli pár listů, malých šišek a kaštanů.

Blanka Posseltová a Pavlínka Fictumová

Vychovatelky ŠD Teplická