Výlet se školní družinou z Hamrů

Výlet se školní družinou z Hamrů

ve středu 8.6.2022 se děti z oddělení Dráčků a Soviček vydaly na výlet do Teplic. 27, tolik bylo dětiček, které se svými vychovatelkami prožily vydařené odpoledne. Cesta autobusem byla v tomto počtu náročnější, přesto jsme se dopravili najednou tam i zpět v pořádku. Navštívili jsme výstavu v NC Fontána, kde t.č. vystavují svá díla děti z naší školy. Všem se moc líbila a byli jsme sami na sebe pyšní. Poté jsme zchladili bříška dobrou zmrzlinou a nakonec jsme se v Zámecké zahradě učili určovat světové strany a azimut podle buzoly. Čas letěl jako splašený a než jsme se nadáli, už jsme zase stáli na autobusové zastávce a čekali na spoj do Krupky. Prázdniny se blíží a tak věříme, že jsme našim dětem zpestřili program a že i jim se výlet líbil.

Vychovatelky Zuzana a Pavlína

Více fotek z výletu najdete ve fotogalerii