Výlet za zvířátky – ŠD Hamry

Vlak přijíždí k nástupišti a 16 dětí netrpělivě vyčkává na začátek dobrodružství. Dne 14.10.2022 se školní družina na Hamrech vydala na celodenní výlet do ZOO parku v Chomutově. Děti si sami zakoupily vstupenky, už jen projít turniketem a poznávací výlet je na startovní čáře. Na samém začátku na nás čekala krásná červená panda v podobě skluzavky, kterou děti objevovaly ze všech stran. I při zamračeném počasí se mnoho zvířátek vystavovalo návštěvníkům a my jsme je mohli obdivovat a dozvídat se zajímavé informace z přehledně zpracovaných tabulí. Děti byly nadšené z herních prvků, na kterých ZOO park skutečně nešetřil. Po celý den panovala pohodová a veselá nálada a my vychovatelky jsme byly rády, že se nám utužuje přátelský kolektiv. Průběžně jsme doplňovali bříška dobrotami a když se nachýlil čas, už jsme opět stáli na peróně směr Krupka. Návrat za tmy se stal dobrodružnou tečkou samotného výletu. Děkujeme všem dětem za účast a rodičům za spolupráci.

Vychovatelky ŠD, Pavlína Fictumová a Bc. Zuzana Czesztyiczká