Zahradní párty – rozloučení ve ŠD na Hamrech

Po přivítání dětí a hostů, kdy jsme představili odpolední program, započalo klání v nejrůznějších soutěžních úkolech. Prvním úkolem bylo vstřelit gól do brány za pomoci florbalové hokejky a míčku a vyzrát tak na našeho namalovaného a všemi opěvovaného Lukáše Dostála. Hvězdná pověst ho provázela i na naší školní zahradě a málokdo jeho betony pokořil. Dále jsme si vyzkoušeli motoriku našich prstíků v soutěži s kelímky, prasknout co nejvíce balónků soupeři u čehož jsme se všichni upřímně zasmáli, a nakonec jsme vyzkoušeli přesnost našich jazýčků. Po ukončení soutěží paní vychovatelky rozdaly družinová vysvědčení s drobnými upomínkovými předměty a popřály dětem i rodičům krásné prázdniny. Přišel čas na opékaní vuřtů a ochutnávání všech laskomin, které jsme si pro naše hosty přichystali. Nechyběl meloun, štrůdl, bábovka, perník, slané závitky a již zmíněné vuřty, které voněly široko, daleko. Neformální povídání s rodinnými příslušníky provázelo celý večer opepřené historkami ze života a my jsme měli možnost se zase o kousíček více a lépe poznat. Naprosto dokonalé odpoledne, uvolněná a přátelská atmosféra a děti přesně takové, jak o nich sníme. Šťastné a spokojené v naší přítomnosti.

Děkujeme rodičům i dětem za luxusní odpoledne.

Vychovatelky Zuzka a Bára

více fotografií si můžete prohlédnout zde https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11688867#check-duplicates