Zajíček ve ŠD Teplická

Zajíček dorazil do družiny

Blíží se krásné jarní svátky, Velikonoce, a tak jsme je oslavili i u nás v družině. Nejdříve jsme vyrazili na Velikonoční stezku plnou kvízových otázek, které bylo potřeba zodpovědět, abychom se dozvěděli správná písmena do tajenky. Jedna z tajenek nám prozradila, že odměna se skrývá na okně, a tak jsme se vrátili do družinky, kde nás čekalo překvapení od zajíčka. Na stole byly nachystané slané i sladké dobroty, na oknech byl připravený košíček s mlskami pro každého…. Teda, jak to ten zajíček dělá???

Poté jsme si už užívali společný čas ve třídě Kobylek, kdy děti mlsaly, povídaly si a tak.

Při odchodu jsme se s dětmi rozloučili podáním ruky, přáním krásných Velikonoc a předáním dárku v podobě ušitého zajíčka, kterého si děti samotné vyrobily.

Těšíme se na další naše akce, a hlavně na ty krásně rozzářené obličeje dětí, které navštěvují naši družinu.

Vychovatelky ŠD Teplická, oddělení Kobylky a Konvalinky

…na fotografie z dnešního dne se podívejte ve fotogalerii https://eu.zonerama.com/ZSKrupka/Album/11271862#check-duplicates