Zimní výtvarná soutěž

Plameňáci, žákovský parlament naší školy, si pro své spolužáky z 1. stupně připravil „Zimní výtvarnou soutěž“. Do soutěže, která probíhala na přelomu listopadu a prosince se zapojilo 63 žáků naší školy.

Pro porotu, kterou tvořili rovněž žáci žákovského parlamentu, nebylo jednoduché vybrat tři nejlepší výtvory. Žáci mohli malovat nebo kreslit libovolnou technikou na formát A4. Nejčastějším námětem všech výtvarníků byla zimní krajina. Všechny soutěžní obrázky nám nyní zdobí chodbu 1. stupně školy.

 

Vítězové byli odměněni hrníčkem s logem školy a sladkou odměnou.

Kategorie 1. – 2. třída

  1. místo – Radim Zechel, 2.A
  2. místo – Štěpán Voráček, 2.A
  3. místo – Maxmilián Šich, 1.A

Kategorie 3. – 5. třída

  1. místo – David Strnad, 5.A
  2. místo – Ema Voráčková, 5.A
  3. místo – Roman Sýkora, 5.A

Hamry

  1. místo – Jiří Macháček, 5.C
  2. místo – Adéla Mocová, 5.C
  3. místo – Alexandra Křížová, 5.C