Opatření ze dne 13.10.2020 na období 14.10.2020 až 1.11.2020 včetně

Vážení rodiče,

vzhledem k opatření MŠMT a usnesení vlády s účinností od 14.10. 2020 do 1.11.2020 (včetně) platí na celém území České republiky následující:

• Pro mateřské školy se stávající režim nemění

• U stupně základních škol zavádí distanční výuka
    • pro žáky 1. Stupně ZŠ a MŠ Krupka Teplická výuka bude probíhat prostřednictvím Microsoft Teams v rámci denní bloků (řídí si třídní učitelka)

• U 2. stupně základních škol zavádí distanční výuka
    • pro žáky 2. Stupně ZŠ a MŠ Krupka Teplická výuka bude probíhat prostřednictvím Microsoft Teams

Podrobnosti k distanční výuce naleznete v Pravidla distanční výuky Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400, Na webových stránkách naší školy www.zskrupka.cz také naleznete návody, jak pracovat s programem Microsoft Teams.

• Hodiny pedagogické pedagogické intervence probíhají dle rozvrhu i distančně

• Doučování a školní klub z projektu Šablony II probíhají dle rozvrhu i distančně

Účast žáků na všech formách distanční výuky je povinná! Prosím o zajištění distanční výuky v domácím prostředí.

• Školní stravování
    • Pro žáky 1. a 2. stupně se ruší

• Na dny 10 – 27.10.29.10. – 30.10.2020 jsou vyhlášeny podzimní prázdniny (bez výuky a obědů)

O dalších případných změnách vás budu informovat.

Děkuji za pochopení a součinnost a s přáním lepších časů

Mgr. Tomáš Liška, MBA